سفیران حرف حساب

سومین دوره مسابقه سراسری حرف حساب پایان نامه با عنوان “ارائه پایان‎نامه در سه دقیقه” ۹ اسفند ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

این مسابقه سراسری، رویدادی علمی با رویکرد مهارتی برای اقناع مخاطبان است که شرکت کنندگان باید طی آن چالش‌های علمی روز را به شیوه‌ای جذاب، مختصر و مفید مطرح کنند؛ به‌گونه‌ای که بتوانند توجه همه مخاطبان تخصصی و عمومی را به موضوع مورد بحث جلب کرده و بستر مناسبی برای ظهور و معرفی پژوهش‌های میان‌رشته‌ای و کاربردی آماده سازند. این مسابقه همچنین می‌تواند به مخاطبان این امکان را بدهد که در کمترین زمان ممکن با چکیده بهترین موضوعات آشنا شده و زمینه‌ کاری خود را بهتر، سریع‎تر و دقیق‎تر انتخاب نمایند.
لازم به ذکر است این مسابقه به همت شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود و به نفرات برتر در سه بخش رقابتی ارائه شفاهی و پوستر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

این برنامه در نظر دارد در رستای افزایش مخاطبان خود و همکاری با سایر دانشگاه های کشور، نمایندگانی در دانشگاه های سراسر کشور تحت عنوان سفیران مسابقه ملی حرف حساب پایان نامه، جذب کند که در صورت همکاری با شورای سیاست گذاری برنامه، گواهی همکاری نیز برای افراد صادر خواهد شد.
شایان ذکر است رسالت سفیران دانشگاهی تنها اطلاع رسانی مسابقه در دانشگاه خود میباشد.
لطفا در صورت علاقه مندی به همکاری فرم زیر را تکمیل نمایید.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید